Hulajnoga Elektryczna URBIS U3.1

idealna do miasta

Zasięg
0 km
Maksymalna prędkość
0 km/h
Czas ładowania
0 h
Waga
0 kg
Cena
0.00 PLN

Hulajnoga Elektryczna URBIS U3.1

Sterowanie U3.1

Hulajnoga U3.1 jest prosta w obsłudze. Solidna konstrukcja, wysoka kierownica oraz solidne, pełne opony bezdętkowe zapewniają łatwość w kontroli i komfort jazdy. Z przodu po prawej stronie znajduje się dźwignia do jazdy do przodu, po lewej - dźwignia do uruchamiania hamulca elektrycznego oraz tarczowego, który jest uzupełniony hamulcem nożnym na tylnym błotniku. Hulajnoga U3.1 ma dwa biegi z ogranicznikiem prędkości 15 km/h oraz 25 km/h.

Osiągi U3.1

20 km +/- 5 km. Zakres hulajnóg elektrycznych jest szeroko dyskutowanym zagadnieniem i należy wyjaśnić, że ma na niego wpływ wiele czynników. Zasięg jest podawany w optymalnych warunkach, które nie jednak istnieją w rzeczywistym ruchu drogowym, dlatego prezentujemy zasięg każdej hulajnogi w zakresie kilku kilometrów. Na rzeczywisty zasięg mają wpływ czynniki takie jak: waga kierowcy, styl jazdy, profil toru, prędkość, opór powietrza i inne.

Kompaktowość U3.1

Mechanizm składania hulajnogi U3.1 znajduje się w dolnej części drążka sterującego i w przeciwieństwie do hulajnogi U3 został całkowicie przeprojektowany. Teraz cały mechanizm jest solidniejszy i trwalszy. Dodatkowo dźwignia systemu składania jest większa, dzięki czemu obsługa jest znacznie przyjemniejsza.

Dbałość o środowisko U3.1

Hulajnoga elektryczna U3.1 waży 12,2 kg i jest przeznaczona dla kierowców o wadze do 100 kg. Dzięki napędowi elektrycznemu nie emituje spalin do atmosfery podczas jazdy. Hulajnoga również nie potrzebuje miejsca parkingowego. Wystarczy ją złożyć i schować w garderobie lub pod biurkiem w biurze.

Instrukcja.pdf