Hulajnoga Elektryczna URBIS U7

idealna do miasta

Zasięg
0 km
Maksymalna prędkość
0 km/h
Czas ładowania
0 h
Waga
0 kg
Cena
0.00 PLN

Hulajnoga Elektryczna URBIS U7

Sterowanie U7

Hulajnoga U7 jest prosta w obsłudze. Solidna konstrukcja, wysoka kierownica oraz solidne, pełne opony bezdętkowe zapewniają łatwość w kontroli i komfort jazdy. Dodatkowo dzięki średnicy kół 10” z łatwością pokonają każdą przeszkodę. Z przodu po prawej stronie znajduje się dźwignia do jazdy do przodu, po lewej - dźwignia do uruchamiania hamulca elektrycznego oraz tarczowego. Duży wyświetlacz w przejrzysty sposób wyświetla informacje o prędkości, stanie baterii oraz o ustawionym trybie maksymalnej prędkości.

Osiągi U7

30 km +/- 5 km. Zasięg hulajnogi jest szeroko dyskutowanym zagadnieniem i należy wyjaśnić, że może mieć na niego znaczący wpływ wiele czynników. Często podaje się zasięg w warunkach optymalnych, ale nie istnieją one w rzeczywistej eksploatacji, a rzeczywisty zasięg jest bardzo często znacznie mniejszy. Dlatego przedstawiamy zasięg dla każdej hulajnogi w zasięgu kilku kilometrów. Rzeczywisty zasięg skutera wpływa na: wagę kierowcy, styl jazdy, profil toru, prędkość, opór powietrza i inne.

Kompaktowość U7

Hulajnoga U7 posiada nowy rodzaj mechanizmu składania znajdującego się w dolnej części drążka sterującego. Cały mechanizm jest solidniejszy i trwalszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dźwignia systemu składania jest wystarczająco duża, dzięki czemu jest znacznie przyjemniejsza w obsłudze.

Dbałość o środowisko U7

Hulajnoga elektryczna U7 waży 17 kg i jest przeznaczona dla kierowców o wadze do 120 kg. Dzięki napędowi elektrycznemu nie emituje spalin do atmosfery podczas jazdy. Hulajnoga również nie potrzebuje miejsca parkingowego. Wystarczy ją złożyć i schować w garderobie lub pod biurkiem w biurze.